Skip to content

Kontrakt Coachingowy

Umowa między Klientem, a Coachem.

1. Zasada poufności
Sesja coachingowa, jako Twój czas, jest poufna, bezpieczna, szczera, przyjazna i w całości poświęcona Tobie. Jako coach, pracuję zgodnie z zasadami etycznymi International Coach Federation (www.coachfederation.org)
Uwaga: Zasada poufności nie dotyczy sytuacji zagrożenia życia i zdrowia.

W razie zagrożenia mam powiadomić …………………………………………………………………………………………..……………….…………………………………
Tel ……………………………………………
Adres ………………………………..……………………….……………………………………………………………………………….

2. Proces coachingu
Istnieją dwa warunki, aby coaching mógł zaistnieć: jesteś chętny się rozwijać lub zmieniać i jest przestrzeń między tym gdzie jesteś obecnie, a gdzie zamierzasz się znaleźć.

3. Czas
Każda zmiana wymaga czasu, jest to naturalne. Aby proces coachingu miał prawdziwy sens, a Ty optymalnie skorzystał z benefitów coachingu i rezultaty miały trwały charakter, potrzebny jest pewien odcinek czasu. Wszystko zależy od tego, jaki masz przed sobą cel.

4. Wykonywanie zadanych zadań
Kolejne kroki podejmowane w procesie coachingu, aby zmiana mogła zaistnieć, wymagają określonych podczas sesji działań. Zobowiązujesz się do ich wykonywania, w przeciwnym razie nie ma sensu ciąg dalszy coachingu.

5. Terminowość i punktualność
Traktujmy siebie nawzajem tak jakbyśmy chcieli aby traktowali nas inni. Dotrzymując dat spotkań i ustalonych godzin okazujemy sobie wzajemny szacunek.

6. Odpowiedzialność, partnerska relacja Ja-Klient - Coach
Coach jest osobą, która podąża wraz z klientem ku jego celom, motywując, inspirując i wspierając go w jego wyborach. Pomaga odnaleźć własną drogę, zrealizować upragnione marzenia, wprowadzić w życiu zmiany. Klient prowadzony przez coacha sam generuje rozwiązania i podejmuje decyzje używając swoich wewnętrznych zasobów, z których do tej pory nie korzystał, biorąc pełną odpowiedzialność za podjęte decyzje. Obie strony maja prawo zrezygnować z dalszej pracy, jeżeli strona uzna, że dalszy proces się wyczerpał lub zaistniały inne istotne powody osobiste, formalne.

7. Formalności
Sesje odbywają się ……. razy w tygodniu. Sesja trwa 52 minuty. Odwołanie sesji na maksymalnie 24h przed sesją (obowiązuje obie strony).
Płatność dokonywana jest po sesji na rachunek ……………………………………………………………………………………………. w wysokości ……,… zł

Treść również mozna pobrać jako załącznik.

Be First to Comment

Dodaj komentarz